czwartek 20 Wrz 2018
Drukuj

 

 

 
Na uroczystej gali z okazji 10-lecia działalności Kaspersky Lab Polska otrzymaliśmy z rąk Eugenija Kasperskiego  statuetkę Intelkom Partnerem Dekady.

Kaspersky Lab Polska działa na polskim rynku od dekady, produkty antywirusowe Eugenija Kasperskiego dostępne są w Polsce od 16 lat - nosiły wówczas nazwę AntiViral Toolkit Pro. INTELKOM sprzedaje programy antywirusowe Kaspersky od 1999 roku a od 2001 jest Certyfikowanym Partnerem.

Kaspersky Lab jest największą w Europie firmą z branży antywirusowej dostarczającą ochronę przed zagrożeniami IT, łącznie z wirusami, oprogramowaniem spyware i crimeware, hakerami, phishingiem oraz spamem.

Firma znajduje się w światowej czwórce dostawców ochrony dla użytkowników końcowych. Produkty Kaspersky Lab charakteryzują się znakomitym współczynnikiem wykrywalności oraz bardzo szybkim czasem reakcji. Z technologii Kaspersky Lab korzysta wielu dostawców rozwiązań służących do ochrony IT na całym świecie. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.kaspersky.pl

 

 

 

   

 
Paweł Ciągło - właściciel Intelkomu i Eugenij Kaspersky  
 Więcej zdjęć     
 Więcej informacji  ..............................................