Instalator – Serwisant – Administrator

Lokalizacja: Kiełczów k. Wrocławia i okolice

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Wykonywanie radiowych i światłowodowych instalacji dostępu do Internetu
  • Utrzymanie sieci,
  • Obsługa zgłoszeń technicznych,
  • Dokumentowanie i raportowanie pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały lub część etatu,
  • Wynagrodzenie zgodne z wykształceniem i doświadczeniem,
  • Ogólne i specjalistyczne szkolenia zawodowe potwierdzane certyfikatami.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie informatyczne lub telekomunikacyjne (średnie, wyższe lub licencjat),
  • Gotowość do szkolenia i podnoszenia kwalifikacji,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Miejsce zamieszkania w pobliżu Kiełczowa
    (Wrocław Psie Pole, Gmina Długołęka lub Czernica)

Prześlij CV na adres: praca@itekom.eu, tel. 71 398 09 73

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy”
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu.